2020/21
IV LIGA
(grupa podkarpacka)
Runda jesienna
1)
25.07. |
W |
|
Czarni
Jasło |
2-0 |
|
2)
29.07. |
D |
|
Izolator
Boguchwała |
1-1 |
|
3)
01.08. |
W |
|
Igloopol
Dębica |
1-2 |
|
4)
08.08. |
W |
|
Orzeł
Przeworsk |
2-0 |
|
5)
12.08. |
D |
|
Sokół
Kolbuszowa Dolna |
1-0 |
|
6)
15.08. |
W |
|
Stal
II Mielec |
2-0 |
|
7)
23.08. |
D |
|
Karpaty
Krosno |
0-1 |
|
8)
26.08. |
W |
|
Głogovia
Głogów Małopolski |
2-3 |
|
9)
29.08. |
D |
|
Start
Pruchnik |
0-1 |
|
10)
05.09. |
W |
|
Lechia
Sędziszów Małopolski |
2-1 |
|
11)
09.09. |
D |
|
Partyzant
Targowiska |
5-2 |
|
12)
12.09. |
W |
|
Stal
Sanok |
2-1 |
|
13)
19.09. |
D |
|
Korona
Rzeszów |
0-1 |
|
14)
26.09. |
W |
|
Wisłok
Wiśniowa |
0-3 |
|
15)
03.10. |
D |
|
Sokół
Nisko |
0-2 |
|
16)
10.10. |
W |
|
Piast
Tuczempy |
3-2 |
|
17)
17.10. |
D |
|
Resovia
II |
1-0 |
|
18)
24.10. |
W |
|
Legion
Pilzno |
3-0 |
|
19)
31.10. |
D |
|
Polonia
Przemyśl |
1-2 |
|
20)
07.11. |
W |
|
Błękitni
Ropczyce |
1-0 |
|
21)
11.11. |
D |
|
Stal
II Stalowa Wola |
1-0 |
|
|
|
m |
pkt |
bz-bs |
z-r-p |
1. |
Korona
Rzeszów |
21 |
43 |
49-26 |
13-4-4 |
2. |
Izolator
Boguchwała |
21 |
43 |
37-18 |
13-4-4 |
3. |
Piast
Tuczempy |
21 |
41 |
41-24 |
12-5-4 |
4. |
Karpaty
Krosno |
21 |
40 |
31-17 |
12-4-5 |
5. |
Głogovia
Głogów Małopolski |
21 |
38 |
40-26 |
11-5-5 |
6. |
Wisłok
Wiśniowa |
21 |
38 |
45-33 |
11-5-5 |
7. |
Igloopol
Dębica |
21 |
37 |
24-15 |
10-7-4 |
8. |
JKS
Jarosław |
21 |
37 |
30-22 |
12-1-8 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Stal
II Mielec |
21 |
36 |
48-20 |
11-3-7 |
10. |
Polonia
Przemyśl |
21 |
32 |
27-27 |
9-5-7 |
11. |
Legion
Pilzno |
21 |
31 |
30-33 |
9-4-8 |
12. |
Sokół
Kolbuszowa Dolna |
21 |
30 |
27-23 |
8-6-7 |
13. |
Stal
Sanok |
21 |
30 |
28-29 |
8-6-7 |
14. |
Sokół
Nisko (b) |
21 |
28 |
38-35 |
7-7-7 |
15. |
Błękitni
Ropczyce |
21 |
24 |
25-30 |
7-3-11 |
16. |
Orzeł
Przeworsk (b) |
21 |
22 |
24-35 |
6-4-11 |
17. |
Czarni
Jasło (b) |
21 |
19 |
21-36 |
5-4-12 |
18. |
Partyzant
Targowiska |
21 |
17 |
21-46 |
5-2-14 |
19. |
Stal
II Stalowa Wola |
21 |
17 |
30-63 |
5-2-14 |
20. |
Lechia
Sędziszów Małopolski (b) |
21 |
15 |
25-40 |
3-6-12 |
21. |
Start
Pruchnik |
21 |
14 |
15-35 |
3-5-13 |
22. |
Resovia
II (b) |
21 |
14 |
27-50 |
4-2-15 |
Runda wiosenna - grupa mistrzowska
22)
10.04. |
D |
|
Wisłok
Wiśniowa |
0-0 |
|
23)
17.04. |
W |
|
Igloopol
Dębica |
1-1 |
(W. Chorz.) |
24)
24.04. |
D |
|
Piast
Tuczempy |
1-1 |
|
25)
01.05. |
W |
|
Głogovia
Głogów Małopolski |
2-0 |
|
26)
05.05. |
D |
|
Izolator
Boguchwała |
0-2 |
|
27)
09.05. |
D |
|
Korona
Rzeszów |
0-1 |
|
28)
15.05. |
W |
|
Izolator
Boguchwała |
0-1 |
|
29)
19.05. |
W |
|
Karpaty
Krosno |
0-2 |
|
30)
22.05. |
D |
|
Karpaty
Krosno |
0-1 |
|
31)
29.05. |
W |
|
Wisłok
Wiśniowa |
2-2 |
|
32)
05.06. |
D |
|
Igloopol
Dębica |
3-1 |
|
33)
09.06. |
W |
|
Piast
Tuczempy |
1-3 |
|
34)
15.06. |
D |
|
Głogovia
Głogów Małopolski |
1-1 |
|
35)
18.06. |
W |
|
Korona
Rzeszów |
2-2 |
|
|
|
m |
pkt |
bz-bs |
z-r-p |
1. |
Korona
Rzeszów |
35 |
79 |
84-40 |
24-7-4 |
2. |
Izolator
Boguchwała |
35 |
69 |
63-36 |
21-6-8 |
3. |
Karpaty
Krosno |
35 |
62 |
49-36 |
19-5-11 |
4. |
Wisłok
Wiśniowa |
35 |
58 |
63-52 |
16-10-9 |
5. |
Głogovia
Głogów Małopolski |
35 |
53 |
59-47 |
14-11-10 |
6. |
Piast
Tuczempy |
35 |
52 |
59-49 |
15-7-13 |
7. |
JKS
Jarosław |
35 |
49 |
43-40 |
14-7-14 |
8. |
Igloopol
Dębica |
35 |
49 |
39-43 |
13-10-12 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Stal
II Mielec |
34 |
59 |
76-31 |
18-5-11 |
10. |
Polonia
Przemyśl |
34 |
59 |
54-40 |
17-8-9 |
11. |
Stal
Sanok |
34 |
53 |
48-47 |
15-8-11 |
12. |
Legion
Pilzno |
34 |
51 |
48-49 |
15-6-13 |
13. |
Sokół
Kolbuszowa Dolna |
34 |
49 |
49-42 |
14-7-13 |
14. |
Błękitni
Ropczyce |
34 |
47 |
49-47 |
14-5-15 |
15. |
Orzeł
Przeworsk (b) |
34 |
45 |
43-45 |
13-6-15 |
16. |
Sokół
Nisko (b) |
34 |
43 |
57-61 |
11-10-13 |
17. |
Czarni
Jasło (b) |
34 |
37 |
40-53 |
9-10-15 |
18. |
Stal
II Stalowa Wola |
34 |
33 |
48-87 |
9-6-19 |
19. |
Lechia
Sędziszów Małopolski (b) |
34 |
32 |
39-57 |
8-8-18 |
20. |
Resovia
II (b) |
34 |
29 |
45-69 |
8-5-21 |
21. |
Partyzant
Targowiska |
34 |
29 |
36-72 |
8-5-21 |
22. |
Start
Pruchnik |
34 |
18 |
26-74 |
4-6-24 |
Awans
do III ligi: Korona
Spadek do klasy
okręgowej: Sokół N., Czarni, Stal II SW,
Lechia, Resovia II, Partyzant, Start
Spadek z III ligi:
KS Wiązownica
Awans z klasy
okręgowej: Bieszczady Ustrzyki Dolne, Czarni Trześń, MKS
Kańczuga, Sokół Kamień, Stal Łańcut
Kolejność lig:
ekstraklasa > I liga > II liga
> III liga (4 grupy) >
IV liga >
klasa O > klasa A > klasa B
PUCHAR
POLSKI
szczebel
okręgowy
1/16
finału
04.08. |
W |
|
LKS
Skołoszów |
0-2 |
|
Prezes
klubu
Gracjan
Dziukiewicz
Trener
Arkadiusz Baran
(mecze 1-35)
Kadra
|
|
|
Liga |
|
Puchar Polski |
|
ur. |
|
mecze |
gole |
|
mecze |
gole |
bramkarze |
|
|
|
|
|
|
|
Dominik Lis |
2000 |
|
6 |
|
|
1 |
|
Tomasz Siryk |
1998 |
|
29 |
|
|
|
|
obrońcy |
|
|
|
|
|
|
|
Paweł Bartnik |
1991 |
|
31 |
4 |
|
|
|
Natan Błonarowicz |
2004 |
|
|
|
|
1 |
|
Kacper Bogacz |
2002 |
|
|
|
|
1 |
|
Jakub Borowski |
1999 |
|
20 |
|
|
1 |
|
Karol Bugryn |
2002 |
|
11 |
|
|
1 |
|
Macel Portas |
2002 |
|
|
|
|
1 |
|
Karol Ptasznik |
1999 |
|
32 |
1 |
|
|
|
Radosław Roga |
2005 |
|
12 |
|
|
|
|
Maciej Saramak |
1979 |
|
22 |
3 |
|
|
|
Maksymilian
Szakiel |
1999 |
|
34 |
1 |
|
1 |
|
pomocnicy |
|
|
|
|
|
|
|
Jarosław Aksamit |
2003 |
|
26 |
|
|
1 |
|
Konrad Boratyn |
2002 |
|
6 |
|
|
1 |
|
Adrian Brodowicz |
1999 |
|
20 |
1 |
|
1 |
|
Michał Gida |
2004 |
|
1 |
|
|
|
|
Albert Krzyczkowski |
2003 |
|
22 |
3 |
|
|
|
Marcin Krzywonos |
2003 |
|
|
|
|
1 |
|
Jakub Kubas |
2002 |
|
11 |
|
|
|
|
Jakub Kurek |
2001 |
|
12 |
|
|
|
|
Jakub Mliczak |
2003 |
|
3 |
|
|
1 |
|
Paweł Oziębło |
1996 |
|
12 |
2 |
|
|
|
Oliwier Pilch |
2002 |
|
12 |
|
|
|
|
Bartłomiej Raba |
1990 |
|
16 |
6 |
|
|
|
Maciej Sikora |
2003 |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian
Sobolewski |
1999 |
|
34 |
2 |
|
1 |
|
Radosław Socha |
2004 |
|
24 |
2 |
|
1 |
|
Marek Soczek |
1983 |
|
17 |
1 |
|
|
|
Seweryn Zalewski |
2003 |
|
10 |
|
|
|
|
napastnicy |
|
|
|
|
|
|
|
Aleks Kopcio |
2002 |
|
31 |
4 |
|
1 |
|
Kacper Rączka |
1998 |
|
33 |
8 |
|
|
|
Michał Stankiewicz |
2004 |
|
35 |
5 |
|
|
|