STRONA GŁÓWNA SEZONY « 2018/19 2020/21 »
POWRÓT

2019/20 - runda jesienna
IV LIGA (grupa podkarpacka)



10 sierpnia 2019 (sobota) 1700

JKS Jarosław 2-1 Izolator Boguchwała
Pawlak 3, 52 (1-0) Gajdek 49 (k)
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Saramak (46 Gwóźdź)
Bartnik
Soczek
Sobolewski
Oziębło
    (90 Krzyczkowski)
Bała (61 Pilch )
Raba (90 Kopcio)
Pawlak
    (86 Brodowicz)
Izolator:
Szularz
Gajdek
Bogacz
Wiącek
Wilk
H. Rączka
Dobrzański (64 Penar)
Ciemierkiewicz
    (81 Wania)
Dec
Daniel
K. Rączka
Sędziował:
M. Warzocha (Rzeszów)
Widzów:
500

[relacja]

Pozostałe mecze:
9 sierpnia
Stal Sanok - Legion Pilzno 2-0
10 sierpnia
Start Pruchnik - Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1
Głogovia Głogów Młp. - Karpaty Krosno 3-0
Korona Rzeszów - Piast Tuczempy 1-0
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica 0-2
Partyzant Targowiska - Wisłok Wiśniowa 2-2
11 sierpnia
Stal II Stalowa Wola - Stal II Mielec 1-3
KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce 2-1



15 sierpnia 2019 (czwartek) 1100

Igloopol Dębica 2-1 JKS Jarosław
Syguła 13
Socha 39
(2-1) Socha 19 (s)
Igloopol:
Psioda
Stefanik
Socha
T. Nalepka
Wiszyński
    (78 Pyskaty )
Janus
Ochab
Pierzchała (72 Rokita)
Syguła (71 Dziewit)
P. Nalepka (90 Kopala)
Stańczyk (85 Cyran)
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Gwóźdź
Bartnik
Bała (70 Brodowicz)
Sobolewski
    (78 Krzyczkowski)
Oziębło
Pilch (46 Soczek)
Raba
Pawlak
Sędziował:
K. Kołodziej (Rzeszów)
Widzów:
450

[relacja]

Pozostałe mecze:
14 sierpnia
Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska 2-1
Piast Tuczempy - KS Wiązownica 1-0
15 sierpnia
Stal II Mielec - Wisłok Wiśniowa 1-1
Legion Pilzno - Polonia Przemyśl 3-1
Błękitni Ropczyce - Stal Sanok 5-1
Karpaty Krosno - Korona Rzeszów 0-0
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Młp. 0-4
Stal II Stalowa Wola - Start Pruchnik 3-1



18 sierpnia 2019 (niedziela) 1700

JKS Jarosław 3-2 Legion Pilzno
Szakiel 54
Soczek 56
Pawlak 82
(0-1) Stypa 14
Żuchowski 90
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Saramak
Bartnik
Soczek
    (85 Krzyczkowski)
Sobolewski
Oziębło
Bała (73 Pilch)
Raba (77 Brodowicz)
Pawlak (90 Gwóźdź)
Legion:
Mazur
Florian
Tragarz
Pęcak
Cichowski
Kędzior
Barycza
Manzo (69 Bytnar)
Wolański
Stypa
Żuchowski
Sędziował:
G. Gawron (Mielec)
Widzów:
300

[relacja]

Pozostałe mecze:
17 sierpnia
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała 2-3
18 sierpnia
Start Pruchnik - Stal II Mielec 0-7
Głogovia Głogów Młp. - Stal II Stalowa Wola 1-0
Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1
KS Wiązownica - Karpaty Krosno 2-1
Stal Sanok - Piast Tuczempy 0-1
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce 1-2
Partyzant Targowiska - Igloopol Dębica 0-0



24 sierpnia 2019 (sobota) 1700

Błękitni Ropczyce 0-1 JKS Jarosław
(0-0) Sobolewski 49
Błękitni:
Flasza
Kmiotek
    (81 Bartłomiej Darłak)
Waszczuk
Bartosz Darłak
    (79 Świętoń)
Cach
Majka (74 Orzech )
Sulisz
Piwowar (90 Kukla)
Majcher (63 Kosiba)
Siepierski (90 Pazdan)
Wiktor
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Saramak
Bartnik
Soczek
Sobolewski
Oziębło (46 Brodowicz)
Bała (66 Pilch)
Raba
Pawlak (90 Kopcio)
Sędziował:
J. Kozner (Krosno)
Widzów:
300

* mecz zweryfikowano jako walkower (3-0) dla JKS

[relacja]

Pozostałe mecze:
24 sierpnia
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 5-1
Legion Pilzno - Partyzant Targowiska 0-2
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 2-1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1-3
Stal II Stalowa Wola - Korona Rzeszów 0-1
Start Pruchnik - Głogovia Głogów Młp. 1-5
25 sierpnia
Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Wiązownica 1-6



28 sierpnia 2019 (środa) 1700

JKS Jarosław 1-1 Piast Tuczempy
Pawlak 67 (0-1) Kloc 38
JKS:
Siryk
Ptasznik (55 Gwóźdź)
Szakiel
Saramak
Bartnik 69
Soczek
Sobolewski
Brodowicz (46 Pilch)
Bała
Raba (84 Krzyczkowski)
Pawlak
Piast:
Strawa
Demski (74 Barszczak)
Jaroch
Sobol
Pasaj
Wielgosz
Noga
Wota
Kloc
Pluta (84 Benc)
Wiącek
Sędziował:
P. Kantor (Dębica)
Widzów:
600

[relacja]

Pozostałe mecze:
28 sierpnia
Głogovia Głogów Młp. - Stal II Mielec 1-3
Korona Rzeszów - Start Pruchnik 2-1
KS Wiązownica - Stal II Stalowa Wola 3-2
Stal Sanok - Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 0-0
Partyzant Targowiska - Błękitni Ropczyce 3-1
Wisłok Wiśniowa - Legion Pilzno 5-1
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica 2-2



31 sierpnia 2019 (sobota) 1700

Karpaty Krosno 0-1 JKS Jarosław
(0-0) Pawlak 84 (k)
Karpaty:
Krawczyk
Stasz (45 Blezień)
Zych
Śliwiński
Sikorski
    (87 Fundakowski)
Czelny
    (74 Kasperkowicz)
Król
Knap
Wojtasik (46 Dusiło )
Gierlasiński
Kowalski (86 Sęp)
JKS:
Siryk
Szakiel (34 Ptasznik)
Gwóźdź
Saramak
Bartnik
Soczek (60 Bała)
Sobolewski 89
Brodowicz
Pilch
Raba (80 Krzyczkowski)
Pawlak (90 Kopcio)
Sędziował:
J. Pych (Dębica)
Widzów:
400

[relacja]

Pozostałe mecze:
31 sierpnia
Legion Pilzno - Izolator Boguchwała 1-1
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa 0-0
Piast Tuczempy - Partyzant Targowiska 1-1
Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2
1 września
Stal II Mielec - Igloopol Dębica 3-1
Stal II Stalowa Wola - Stal Sanok 2-2
Start Pruchnik - KS Wiązownica 1-5
Głogovia Głogów Młp. - Korona Rzeszów 1-2



8 września 2019 (niedziela) 1500

JKS Jarosław 0-1 Sokół Kolbuszowa Dln.
(0-1) Aab 41
JKS:
Siryk
Ptasznik (83 Brodowicz)
Gwóźdź
Saramak
Bartnik
Soczek
Sobolewski
Oziębło
Pilch (61 Raba)
Bała (90 Krzyczkowski)
Pawlak
Sokół:
Kaszuba
Karkut
Gorzelany
Ilnicki
Dziedzic (67 Wilk)
Wójcik (73 Serwon)
Kołacz
Sroka
Aab
Prokop (90 Giermata)
Miśko
Sędziował:
W. Kolbusz (Jasło)
Widzów:
300

[relacja]

Pozostałe mecze:
4 września
Stal II Mielec - Izolator Boguchwała 2-0
Polonia Przemyśl - Stal II Stalowa Wola 3-1
6 września
Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno 2-1
7 września
Korona Rzeszów - Stal II Mielec 2-0
Stal Sanok - Start Pruchnik 4-0
Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce 2-2
Igloopol Dębica - Legion Pilzno 1-1
8 września
KS Wiązownica - Głogovia Głogów Młp. 2-1
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 1-0



15 września 2019 (niedziela) 1100

Stal II Stalowa Wola 2-2 JKS Jarosław
Michalik 41
Śpiewak 57
(1-0) Pilch 81
Pawlak 88
Stal II:
Kalinowski
Mistrzyk
Szifer
Śpiewak
Stępniowski
Stelmach
Marut
Kuchyt
Piotrowski (68 Myszak)
Michalik (76 Siudak)
Fidziukiewicz
    (55 Tłuczek)
JKS:
Siryk
Raba (46 Ptasznik)
Gwóźdź
Saramak
Bartnik
Soczek
Brodowicz
Oziębło
Pilch (90 Kołcz)
Bała (64 Kopcio)
Pawlak
Sędziował:
A. Szelc (Krosno)
Widzów:
100

[relacja]

Pozostałe mecze:
14 września
Stal II Mielec - Legion Pilzno 4-1
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica 3-0
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała 1-3
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa 0-0
Sokół Kolbuszowa Dolna - Partyzant Targowiska 1-2
Głogovia Głogów Młp. - Stal Sanok 0-0
Korona Rzeszów - KS Wiązownica 3-3
15 września
Start Pruchnik - Polonia Przemyśl 1-5



21 września 2019 (sobota) 1600

JKS Jarosław 4-0 Start Pruchnik
Pilch 34
Pawlak 52
Bała 61, 90
(1-0)
JKS:
Siryk
Raba (57 Ptasznik)
Gwóźdź (85 J. Kubas)
Saramak
Bartnik
Soczek
    (63 Krzyczkowski)
Sobolewski
Brodowicz
O. Pilch (46 Bała)
Oziębło
Pawlak (75 Kopcio)
Start:
Madejowski
Baran (71 Czarniecki)
Jabłońskij
Barszczak
Gemra
R. Znamieńczyków
    (88 Czura)
Parawa
Lasek (85 G. Pilch)
Mikłasz (59 Jarosz)
Bochnak (80 Stanik)
Kochanowicz
    (67 K. Kubas)
Sędziował:
M. Kisiel (Ropczyce)
Widzów:
250

[relacja]

Pozostałe mecze:
20 września
Stal Sanok - Korona Rzeszów 0-0
Partyzant Targowiska - Stal II Stalowa Wola 4-0
21 września
KS Wiązownica - Stal II Mielec 3-0
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Młp. 0-0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 0-0
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy 0-0
22 września
Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1
Legion Pilzno - Błękitni Ropczyce 1-0



28 września 2019 (sobota) 1600

Głogovia Głogów Młp. 2-3 JKS Jarosław
Szkolnik 53
Szczoczarz 58
(0-2) Pawlak 10 (k)
Bartnik 13
Krzyczkowski 90
Głogovia:
Lipka
Kłak
Kozubek
Brogowski
Szkolnik
Skoczylas (86 Delekta)
Szyszka
Chamera
Szczoczarz
Hajkowicz (75 Korbecki)
Szymański
JKS:
Siryk
Ptasznik
Gwóźdź
Saramak
Bartnik
Soczek
Sobolewski
Brodowicz (75 Pilch)
Bała (82 Krzyczkowski)
Oziębło
Pawlak
Sędziował:
A. Kijowski (Krosno)
Widzów:
150

[relacja]

Pozostałe mecze:
27 września
KS Wiązownica - Stal Sanok 2-1
28 września
Piast Tuczempy - Legion Pilzno 4-1
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica 0-0
Korona Rzeszów - Polonia Przemyśl 3-1
29 września
Stal II Mielec - Błękitni Ropczyce 1-2
Sokół Kolbuszowa Dolna - Izolator Boguchwała 2-2
Stal II Stalowa Wola - Wisłok Wiśniowa 1-6
Start Pruchnik - Partyzant Targowiska 0-1



5 października 2019 (sobota) 1500

JKS Jarosław 0-1 Korona Rzeszów
(0-0) Jędryas 50
JKS:
Siryk
Ptasznik
Gwóźdź
Saramak
Bartnik
Soczek
Sobolewski
Brodowicz (81 Kołcz)
Krzyczkowski
Pilch
Bała (62 Kopcio)
Korona:
Pawlus
Dziedzic
Siwij
Kocój
Kuca (61 Przybyło)
Maślany
Skiba
Karwacki (86 Ferenc)
Bigus (61 Padiasek)
Jędryas (78 Gwizdała)
Walat (69 Bober)
Sędziował:
H. Toś (Tarnobrzeg)
Widzów:
250

[relacja]

Pozostałe mecze:
4 października
Stal Sanok - Stal II Mielec 1-3
5 października
Polonia Przemyśl - KS Wiązownica 4-1
Izolator Boguchwała - Stal II Stalowa Wola 1-1
Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-2
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy 0-0
6 października
Partyzant Targowiska - Głogovia Głogów Młp. 0-2
Wisłok Wiśniowa - Start Pruchnik 3-0
Legion Pilzno - Karpaty Krosno 2-5



12 października 2019 (sobota) 1300

JKS Jarosław 1-0 KS Wiązownica
Bała 41 (1-0)
JKS:
Siryk
Szakiel
Gwóźdź
Saramak
Bartnik
Soczek
Sobolewski (69 Kołcz)
Brodowicz (69 Kopcio)
Bała (60 Pilch)
Oziębło
Pawlak
Wiązownica:
Słysz
Szafar
Telega (80 Bałanda)
Sokolenko
R. Gil (32 Buć)
Gliniak
Fedor (89 Florek )
Lorenc
Rop
A. Gil
Karólak
Sędziował:
T. Mroczek (Mielec)
Widzów:
600

[relacja]

Pozostałe mecze:
12 października
Stal II Mielec - Piast Tuczempy 2-2
Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce 1-0
Głogovia Głogów Młp. - Wisłok Wiśniowa 2-2
Korona Rzeszów - Partyzant Targowiska 0-0
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1-2
13 października
Sokół Kolbuszowa Dolna - Legion Pilzno 2-1
Stal II Stalowa Wola - Igloopol Dębica 3-3
Start Pruchnik - Izolator Boguchwała 1-2



18 października 2019 (piątek) 1900

Stal Sanok 1-1 JKS Jarosław
Ząbkiewicz 79 (0-0) Pawlak 58
Stal:
Krzanowski
S. Słysz
Lorenc
Karol Adamiak
Baran
Ząbkiewicz
K. Słysz
Tabisz
Sieradzki
    (76 Kamil Adamiak)
Niemczyk (87 Posadzki)
Sobolak (63 Zajdel)
JKS:
Siryk
Ptasznik
Gwóźdź
Saramak
Szakiel
Soczek
    (87 Krzyczkowski)
Brodowicz
Oziębło
Pilch (74 Kopcio)
Raba (55 Bała)
Pawlak
Sędziował:
M. Warzocha (Rzeszów)
Widzów:
500

[relacja]

Pozostałe mecze:
18 października
Partyzant Targowiska - KS Wiązownica 0-3
19 października
Polonia Przemyśl - Stal II Mielec 2-0
Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów 1-2
Igloopol Dębica - Start Pruchnik 2-0
Legion Pilzno - Stal II Stalowa Wola 4-1
Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1
Piast Tuczempy - Karpaty Krosno 3-1
20 października
Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Młp. 0-0



27 października 2019 (niedziela) 1100

Polonia Przemyśl 1-0 JKS Jarosław
Piątek 38 (1-0)
Polonia:
Kuźma
Solarz
Kuźniar
Zanko
P. Broda
Głuszko
Błahuciak
Kazek
Wanat
Adamski (58 Kowalski)
Piątek (90 J. Broda)
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Saramak
Bartnik
Soczek (64 Pilch)
Gwóźdź (73 Kopcio)
Raba
Bała
Oziębło
Pawlak
Sędziował:
S. Godek (Rzeszów)
Widzów:
600

[relacja]

Pozostałe mecze:
26 października
Stal II Mielec - Karpaty Krosno 0-0
Sokół Kolbuszowa Dolna - Piast Tuczempy 0-0
Głogovia Głogów Młp. - Igloopol Dębica 1-1
Korona Rzeszów - Izolator Boguchwała 2-0
Stal Sanok - Partyzant Targowiska 2-0
27 października
Stal II Stalowa Wola - Błękitni Ropczyce 0-2
Start Pruchnik - Legion Pilzno 1-2
KS Wiązownica - Wisłok Wiśniowa 2-1



2 listopada 2019 (sobota) 1300

JKS Jarosław 1-1 Stal II Mielec
Pilch 21 (1-0) Seweryn 66
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Saramak
Bartnik
Bała (73 Soczek)
Gwóźdź
Raba
    (90 Krzyczkowski)
Pilch
Oziębło
Pawlak
Stal II:
Dudek
Seweryn
Załucki
Skrzyniak
Sobczyk (46 Kiełbasa )
Kron (88 F. Mazur)
O. Mazur
    (90 Krzysztofik)
Kozłowski
Chmielowiec (63 Czop)
Kramarz
Davi
Sędziował:
M. Kisiel (Ropczyce)
Widzów:
200

Skiba (Stal II) - na ławce rezerwowych

[relacja]

Pozostałe mecze:
2 listopada
Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl 1-1
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica 0-5
Igloopol Dębica - Korona Rzeszów 0-0
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Młp. 0-4
Błękitni Ropczyce - Start Pruchnik 2-1
Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola 4-1
Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-2
3 listopada
Wisłok Wiśniowa - Stal Sanok 0-2



9 listopada 2019 (sobota) 1300

JKS Jarosław 2-0 Partyzant Targowiska
Bała 82
Pawlak 87 (k)
(0-0)
JKS:
Siryk
Ptasznik
Szakiel
Saramak
Bartnik
Bała
Krzyczkowski
    (73 Soczek)
Raba (90 Gwóźdź)
Pilch (85 Brodowicz)
Oziębło
Pawlak
Partyzant:
Półkoszek
Pelczar 90
Chmielowski
Groborz
Penar
Kasperkowicz
    (88 Kozioł)
Dobrzański
Stanisz
Macnar
Szubrycht (76 Niemiec)
Kubal (88 Kowalczyk)
Sędziował:
M. Mastaj (Dębica)
Widzów:
250

Sieniawski (Partyzant) - na ławce rezerwowych

[relacja]

Pozostałe mecze:
9 listopada
Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce 2-0
Korona Rzeszów - Legion Pilzno 3-1
Stal Sanok - Izolator Boguchwała 4-1
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1-2
10 listopada
Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0
Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno 1-1
Start Pruchnik - Piast Tuczempy 0-3
KS Wiązownica - Igloopol Dębica 1-0



16 listopada 2019 (sobota) 1300

Wisłok Wiśniowa 0-2 JKS Jarosław
(0-0) Szakiel 48
Pawlak 76
Wisłok:
Wieczerzak
Koczela
Kuta
Stanek
Wójcik
Rutyna
Guzek (90 Oliwa )
Krok
K. Szymański
    (53 M. Szymański)
Nowak
Złotek
JKS:
Siryk
Szakiel
Gwóźdź
Saramak
Ptasznik
Bała (40 Soczek)
Raba
Krzyczkowski
    (67 Brodowicz)
Pilch (84 Kołcz)
Oziębło
Pawlak (90 Bugryn)
Sędziował:
T. Mroczek (Mielec)
Widzów:
150

[relacja]

Pozostałe mecze:
16 listopada
Partyzant Targowiska - Stal II Mielec 0-3
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 3-1
Igloopol Dębica - Stal Sanok 1-2
Legion Pilzno - KS Wiązownica 1-2
Błękitni Ropczyce - Korona Rzeszów 2-0
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Młp. 0-0
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Stalowa Wola 9-0
17 listopada
Karpaty Krosno - Start Pruchnik 5-0



m pkt bz-bs z-r-p
1. KS Wiązownica 17 40 42-19 13-1-3
2. Korona Rzeszów 17 38 24-11 11-5-1
3. Stal II Mielec (b) 17 31 36-18 9-4-4
4. Piast Tuczempy 17 28 23-13 7-7-3
5. JKS Jarosław 17 27 27-15 9-4-4
6. Głogovia Głogów Małopolski (b) 17 27 29-14 7-6-4
7. Błękitni Ropczyce 17 27 24-19 8-3-6
8. Stal Sanok 17 26 26-19 7-5-5
9. Igloopol Dębica 17 23 23-20 5-8-4
10. Partyzant Targowiska (b) 17 23 19-21 6-5-6
11. Izolator Boguchwała 17 22 23-29 5-7-5
12. Polonia Przemyśl 17 22 26-24 6-4-7
13. Wisłok Wiśniowa 17 21 28-25 5-6-6
14. Karpaty Krosno 17 19 19-19 4-7-6
15. Sokół Kolbuszowa Dolna 17 15 26-32 3-6-8
16. Legion Pilzno 17 14 22-41 4-2-11
17. Stal II Stalowa Wola (b) 17 8 19-50 1-5-11
18. Start Pruchnik (b) 17 1 9-56 0-1-16


© czarno-niebiescy.pl