Puńko
Raba (46 Kania)
Jurczak
Gosa (46 Pietryna)

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze JKS zmierzyli się w Mielcu z występującym na co dzień w klasie A Gryfem Mielec. Jarosławianie nie dali rywalom najmniejszych szans, gromiąc ich aż 10:0. Najwięcej bramek zdobył kapitan jarosławskiej drużyny, Marek Soczek, który trafił do siatki trzykrotnie. Był on też autorem najładniejszego gola z 78. minuty spotkania, kiedy to, próbując dośrodkować spod linii bocznej boiska, niespodziewanie przelobował miejscowego bramkarza. Gospodarze, choć ani razu nie udało im się zmusić do kapitulacji golkiperów JKS, mieli ku temu kilka dobrych okazji w pierwszej połowie, ale za każdym razem brakowało im zdecydowania w polu karnym.

Na boisku w ekipie JKS zabrakło Pawła Załogi, który kierował poczynaniami zawodników z ławki, a także Michała Fedora, Andrzeja Kota i Bartłomieja Gliniaka. Gościnnie między słupkami stanął natomiast Dawid Trojniak, który ostatni raz występował w jarosławskiej drużynie przed dziewięciu laty, a obecnie jest trenerem Rzeszowskiego Klubu Sportowego Głuchych "Res-Gest".

Z mieleckimi rówieśnikami zmierzyli się również juniorzy JKS, którzy zremisowali 1:1. Jedynego gola dla jarosławian zdobył Michał Malawski.

Spotkanie, zorganizowane z okazji obchodów 100-lecia Gryfa Mielec, było okazją do odnowienia kontaktów między oboma klubami, które w seniorskich rozgrywkach po raz ostatni zmierzyły się ze sobą w 1976 roku.