STRONA GŁÓWNA SEZONY « 2002/03 2004/05 »

2003/04
IV LIGA (grupa podkarpacka)

Runda jesienna
1) 02.08. D Rafineria-Czarni Jasło 2-1
2) 10.08. W Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0
3) 16.08. D Syrenka Roźwienica 5-0
4) 20.08. W Rzemieślnik Pilzno 1-4
5) 23.08. D Unia Nowa Sarzyna 2-1
6) 30.08. W Stal Sanok 0-1
7) 03.09. D Krośnianka Krosno 1-0
8) 07.09. W Sokół Nisko 1-0
9) 13.09. D LZS Turbia 2-1
10) 20.09. W Pogoń Leżajsk 0-2
11) 27.09. D Wisłoka Dębica 1-0
12) 05.10. W Strug Tyczyn 1-2
13) 11.10. D MKS Kańczuga 1-1
14) 19.10. W Górnovia Górno 0-1
15) 25.10. D Błękitni Ropczyce 1-0
16) 02.11. D Stal Mielec 0-0
17) 09.11. W Galicja Cisna 2-1

m pkt bz-bs z-r-p
1. Pogoń Leżajsk 17 44 40-11 14-2-1
2. Rafineria-Czarni Jasło 17 40 37-14 13-1-3
3. Stal Sanok 17 33 29-15 10-3-4
4. Strug Tyczyn 17 31 33-24 9-4-4
5. Stal Mielec 17 30 20-13 9-3-5
6. JKS Jarosław (b) 17 30 20-15 9-3-5
7. Krośnianka Krosno (b) 17 25 22-14 7-4-6
8. MKS Kańczuga 17 24 23-24 6-6-5
9. Górnovia Górno 17 24 20-17 7-3-7
10. Unia Nowa Sarzyna 17 23 21-23 5-8-4
11. Wisłoka Dębica 17 22 27-16 6-4-7
12. Rzemieślnik Pilzno 17 20 29-26 5-5-7
13. Błękitni Ropczyce (b) 17 18 19-22 4-6-7
14. LZS Turbia (b) 17 16 24-30 5-1-11
15. Sokół Nisko 17 15 17-33 4-3-10
16. Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 14 17-36 3-5-9
17. Galicja Cisna 17 11 16-36 2-5-10
18. Syrenka Roźwienica 17 5 10-55 1-2-14


Runda wiosenna
18) 20.03. D Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1
19) 31.03. W Rafineria-Czarni Jasło 1-4
20) 03.04. D Rzemieślnik Pilzno 0-0
21) 10.04. W Unia Nowa Sarzyna 1-1
22) 14.04. W Syrenka Roźwienica 3-0
23) 17.04. D Stal Sanok 0-3
24) 21.04. W Krośnianka Krosno 0-1
25) 24.04. D Sokół Nisko 1-0
26) 02.05. W LZS Turbia 4-1
27) 05.05. D Pogoń Leżajsk 1-0
28) 08.05. W Wisłoka Dębica 0-3
29) 15.05. D Strug Tyczyn 2-0
30) 22.05. W MKS Kańczuga 1-3
31) 29.05. D Górnovia Górno 4-1
32) 05.06. W Błękitni Ropczyce 1-2
33) 12.06. W Stal Mielec 1-1
34) 19.06. D Galicja Cisna 3-0 (walkower)

m pkt bz:bs z-r-p
1. Pogoń Leżajsk 34 77 90-29 24-5-5
2. Rafineria-Czarni Jasło 34 75 80-29 24-3-7
3. Stal Sanok 34 70 67-29 21-7-6
4. Wisłoka Dębica 34 61 71-24 18-7-9
5. Stal Mielec 34 59 52-26 17-8-9
6. Strug Tyczyn 34 56 54-41 16-8-10
7. JKS Jarosław (b) 34 55 44-36 16-7-11
8. MKS Kańczuga 34 47 45-48 12-11-11
9. Krośnianka Krosno (b) 34 47 48-33 12-11-11
10. Rzemieślnik Pilzno 34 47 56-44 11-14-9
11. Unia Nowa Sarzyna 34 44 39-43 10-14-10
12. Błękitni Ropczyce (b) 34 44 45-48 12-8-14
13. Górnovia Górno 34 43 42-52 12-7-15
14. Kolbuszowianka Kolbuszowa 34 41 41-49 10-11-13
15. Sokół Nisko 34 36 35-51 10-6-18
16. LZS Turbia (b) 34 26 41-70 7-5-22
17. Galicja Cisna 34 12 23-133 2-6-26
18. Syrenka Roźwienica 34 7 18-106 1-4-29



Awans do III ligi: Pogoń
Baraże o pozostanie w IV lidze: Rzemieślnik, Unia, Błękitni, Górnovia
Spadek do klasy okręgowej: Kolbuszowianka, Sokół, Turbia, Galicja, Syrenka

Spadek z III ligi: Siarka Tarnobrzeg, Resovia
Awans z klasy okręgowej: Igloopol Dębica, Izolator Boguchwała, Sanovia Lesko, Zryw Dzikowiec, Żurawianka Żurawica

Kolejność lig: I liga > II liga > III liga (4 grupy) > IV liga > klasa O > klasa A > klasa B



PUCHAR POLSKI

szczebel okręgowy
1/8 finału
16.11.
W Łęk Ostrów 3-0
ćwierćfinał
07.04.
W LKS Skołoszów 4-2 (po dogr.)
półfinał
12.05.
W Czuwaj Przemyśl 0-2



Prezes klubu
Roman Kałamarz

Trener
Wiesław Czerwiński (mecze 1-19), Petro Hołubka (20*), Roman Kałamarz (21*), Jacek Mikłasz (22-34)

Kadra
Liga Puchar Polski
ur. mecze gole mecze gole
bramkarze
Daniel Chyciński
Adam Fabiński 1978 33
obrońcy
Hubert Budzisz 1979 14 1
Arkadiusz Kiszka 1977 29
Daniel Mazurkiewicz 1983 33
Maciej Saramak 1979 32 7 1
pomocnicy
Witold Baran 1974 29 7 1
Rafał Bogonos 1984 27 1
Piotr Demczyk 1985 1
Petro Hołubka   1972 19 1
Tomasz Motyka 1983 8
Bogusław Noga 1976 16 2
Wojciech Puńko 1982 31 4
Marek Soczek 1983 31
Waldemar Soczek 1984 28 2
Artur Wąsowicz 1980 22 1
napastnicy
Grzegorz Gierczak 1979 28 3 1
Jacek Jagiełłowicz 1985 7
Waldemar Paszek 1972 17 3 1
Mariusz Perczyk 1981 16 2
Dariusz Pietryna 1970 30 7 2
Tomasz Wilusz 1981 14 1


© czarno-niebiescy.pl