STRONA GŁÓWNA 1989/90 LISTA SEZONÓW 1991/92
POWRÓT

1990/91 - runda wiosenna
KLASA REGIONALNA (grupa Rzeszów)



24 marca 1991 (niedziela) 1600

JKS Jarosław 1-0 Spomasz Kańczuga
R. Makarowski 77 (0-0)
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Wyczawski (79 Zając)
Malik
R. Makarowski
Tolak (46 Sękiewicz)
Halbina
Karpin



Pozostałe mecze:
23 marca
Czuwaj Przemyśl - Pogoń Leżajsk 1-0
24 marca
Polonia Przemyśl - Stal II Rzeszów 1-0
Resovia II - Polna Przemyśl 2-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Crasnovia Krasne 2-2
Izolator Boguchwała - Brzozovia Brzozów 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Igloopol Dynów 2-1
Lechia Sędziszów Młp. - Nafta Jasło 2-3



30 marca 1991 (sobota)
1100

Brzozovia Brzozów 0-1 JKS Jarosław
(0-1) Karpin 39
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
R. Makarowski
Malik (64 Zając)
Wyczawski
Sękiewicz
Halbina
Karpin (73 Tolak)



Pozostałe mecze:
30 marca
Polna Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 0-3
Spomasz Kańczuga - Polonia Przemyśl 3-2
Stal II Rzeszów - Resovia II 0-3
Igloopol Dynów - Izolator Boguchwała 0-1
Nafta Jasło - Unia Nowa Sarzyna 0-1
Crasnovia Krasne - Lechia Sędziszów Młp. 1-0
Pogoń Leżajsk - Bieszczady Ustrzyki Dolne 6-0



7 kwietnia 1991 (niedziela)
1100

JKS Jarosław 3-1 Igloopol Dynów
Halbina 29, 38
Wyczawski 62
(2-0) Golonka 51
JKS:
D. Stęchły
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Wyczawski
Malik
R. Makarowski
    (57 Zając)
Halbina
Sękiewicz
    (84 Romanow)
Karpin (71 Droński)



Pozostałe mecze:
6 kwietnia
Polonia Przemyśl - Brzozovia Brzozów 0-0
Spomasz Kańczuga - Stal II Rzeszów 0-0
7 kwietnia
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Polna Przemyśl 1-0
Czuwaj Przemyśl - Resovia II 1-0
Unia Nowa Sarzyna - Crasnovia Krasne 1-1
Lechia Sędziszów Młp. - Pogoń Leżajsk 0-1
Izolator Boguchwała - Nafta Jasło 6-0



14 kwietnia 1991 (niedziela)
1430

Nafta Jasło 1-3 JKS Jarosław
nieznany 35 (1-1) Karpin 11
Zając 57
Pietryna 68
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Malik
Wyczawski (55 Zając)
R. Makarowski
    (65 Pietryna)
Halbina
Sękiewicz (87 Droński)
Karpin



Pozostałe mecze:
14 kwietnia
Igloopol Dynów - Polonia Przemyśl 1-2
Stal II Rzeszów - Czuwaj Przemyśl 1-5
Brzozovia Brzozów - Spomasz Kańczuga 1-7
Polna Przemyśl - Lechia Sędziszów Młp. 2-1
Resovia II - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1
Crasnovia Krasne - Izolator Boguchwała 2-0
Pogoń Leżajsk - Unia Nowa Sarzyna 0-1



21 kwietnia 1991 (niedziela)
1600

JKS Jarosław 2-0 Crasnovia Krasne
Halbina 30
Karpin 84
(1-0)
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
R. Makarowski
Malik
Zając (86 Romanow)
Pietryna (84 Droński)
Halbina
Sękiewicz
Karpin



Pozostałe mecze:
20 kwietnia
Polonia Przemyśl - Nafta Jasło 2-0
21 kwietnia
Spomasz Kańczuga - Igloopol Dynów 3-1
Lechia Sędziszów Młp. - Resovia II 1-4
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Czuwaj Przemyśl 1-1
Izolator Boguchwała - Pogoń Leżajsk 1-1
Unia Nowa Sarzyna - Polna Przemyśl 0-0
Brzozovia Brzozów - Stal II Rzeszów 1-3



28 kwietnia 1991 (niedziela)
1600

Pogoń Leżajsk 2-2 JKS Jarosław
nieznany 34
nieznany 63
(1-1) Karpin 32
Halbina 49
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
R. Makarowski
Malik
Zając
Wyczawski
Halbina
Sękiewicz (85 Pietryna)
Karpin



Pozostałe mecze:
27 kwietnia
Nafta Jasło - Spomasz Kańczuga 1-1
Igloopol Dynów - Brzozovia Brzozów 4-1
Polna Przemyśl - Izolator Boguchwała 0-1
28 kwietnia
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 0-0
Resovia II - Unia Nowa Sarzyna 1-1
Stal II Rzeszów - Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0
Czuwaj Przemyśl - Lechia Sędziszów Młp. 1-1



1 maja 1991 (środa)
1445

JKS Jarosław 4-0 Polna Przemyśl
Karpin 3, 80
Sękiewicz 37
Malik 64
(2-0)
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa (67 Pietryna)
Wójcicki
R. Makarowski
    (75 Droński)
Malik
Zając
Wyczawski
Halbina (75 Romanow)
Sękiewicz
Karpin



Pozostałe mecze:
1 maja
Polonia Przemyśl - Pogoń Leżajsk 2-4
Spomasz Kańczuga - Crasnovia Krasne 1-0
Brzozovia Brzozów - Nafta Jasło 0-2
Igloopol Dynów - Stal II Rzeszów 5-2
Izolator Boguchwała - Resovia II 2-2
Unia Nowa Sarzyna - Czuwaj Przemyśl 1-1
Lechia Sędziszów Młp. - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0



5 maja 1991 (niedziela)
1400

Resovia II 1-3 JKS Jarosław
nieznany 58 (0-1) Karpin 41
Malik 51
Halbina 69
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki (72 Droński)
Hajduk
Malik
R. Makarowski
    (46 Zając)
Wyczawski (55 Pietryna)
Halbina
Sękiewicz
Karpin



Pozostałe mecze:
4 maja
Polna Przemyśl - Polonia Przemyśl 0-4
5 maja
Pogoń Leżajsk - Spomasz Kańczuga 2-2
Crasnovia Krasne - Brzozovia Brzozów 4-0
Nafta Jasło - Igloopol Dynów 0-2
Stal II Rzeszów - Lechia Sędziszów Młp. 5-0
Czuwaj Przemyśl - Izolator Boguchwała 2-2
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Unia Nowa Sarzyna 0-1



12 maja 1991 (niedziela)
1700

JKS Jarosław 1-1 Czuwaj Przemyśl
Sękiewicz 48 (0-1) Strzałkowski 21
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Malik
Zając (68 Pietryna)
Wyczawski
Halbina
Sękiewicz
Karpin



Pozostałe mecze:
11 maja
Polonia Przemyśl - Resovia II 3-1
Nafta Jasło - Stal II Rzeszów 1-0
12 maja
Spomasz Kańczuga - Polna Przemyśl 1-3
Brzozovia Brzozów - Pogoń Leżajsk 0-5
Igloopol Dynów - Crasnovia Krasne 1-0
Izolator Boguchwała - Bieszczady Ustrzyki Dolne 7-0
Unia Nowa Sarzyna - Lechia Sędziszów Młp. 2-0



19 maja 1991 (niedziela)
1600

Bieszczady Ustrzyki D. 0-1 JKS Jarosław
(0-1) Malik 28 (k)
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Malik (28 Droński)
Wyczawski
Pietryna
Halbina
Sękiewicz
    (73 Romanow)
Karpin



Pozostałe mecze:
18 maja
Czuwaj Przemyśl - Polonia Przemyśl 1-1
Polna Przemyśl - Brzozovia Brzozów 7-0
19 maja
Resovia II - Spomasz Kańczuga 0-1
Pogoń Leżajsk - Igloopol Dynów 2-0
Crasnovia Krasne - Nafta Jasło 0-0
Stal II Rzeszów - Unia Nowa Sarzyna 1-0
Lechia Sędziszów Młp. - Izolator Boguchwała 0-4



26 maja 1991 (niedziela)
1700

JKS Jarosław 3-0 Lechia Sędziszów Młp.
wo
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Malik
Wyczawski
R. Makarowski
Halbina
Sękiewicz
Karpin

* goście nie przyjechali do Jarosławia

Pozostałe mecze:
25 maja
Polonia Przemyśl - Bieszczady Ustrzyki Dolne 6-1
Igloopol Dynów - Polna Przemyśl 3-2
26 maja
Brzozovia Brzozów - Resovia II 1-5
Spomasz Kańczuga - Czuwaj Przemyśl 1-0
Nafta Jasło - Pogoń Leżajsk 1-6
Crasnovia Krasne - Stal II Rzeszów 4-1
Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 3-0



2 czerwca 1991 (niedziela)
1600

Unia Nowa Sarzyna 2-2 JKS Jarosław
Sroka 15
Diakiw 24
(2-1) Malik 43
Sękiewicz 51
JKS:
Kulpa
Orzechowski
    (71 Romanow)
Strawa
Wójcicki (46 Droński)
Hajduk
Malik
Wyczawski (46 Pietryna)
R. Makarowski
Halbina
Sękiewicz
Karpin



Pozostałe mecze:
29 maja
Stal II Rzeszów - Izolator Boguchwała 1-2
30 maja
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 3-0
Czuwaj Przemyśl - Brzozovia Brzozów 3-0 wo
1 czerwca
Lechia Sędziszów Młp. - Polonia Przemyśl 0-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Spomasz Kańczuga 0-1
Resovia II - Igloopol Dębica 2-1



9 czerwca 1991 (niedziela)
1700

JKS Jarosław 2-1 Izolator Boguchwała
Karpin 44
Halbina 72
(1-1) Marszał 9
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Hajduk
R. Makarowski
Malik
Zając
Wyczawski
Halbina
Sękiewicz (75 Wójcicki)
Karpin
Widzów:
4.000

[relacja]

Pozostałe mecze:
8 czerwca
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna 1-2
Spomasz Kańczuga - Lechia Sędziszów Młp. 7-0
Nafta Jasło - Resovia II 3-1
9 czerwca
Brzozovia Brzozów - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2
Igloopol Dynów - Czuwaj Przemyśl 1-2
Crasnovia Krasne - Polna Przemyśl 1-1
Pogoń Leżajsk - Stal II Rzeszów 3-0



16 czerwca 1991 (niedziela)
1700

JKS Jarosław 4-1 Stal II Rzeszów
Halbina 28
Pietryna 44
Wyczawski 47, 50
(2-0) nieznany 58
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
    (46 Wyczawski)
Hajduk
Malik
Zając
R. Makarowski
Halbina (76 Romanow)
Sękiewicz (44 Pietryna)
Karpin



Pozostałe mecze:
12 czerwca
Nafta Jasło - Polna Przemyśl 2-0
15 czerwca
Polna Przemyśl - Pogoń Leżajsk 0-0
16 czerwca
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 2-1
Unia Nowa Sarzyna - Spomasz Kańczuga 0-1
Lechia Sędziszów Młp. - Brzozovia Brzozów 1-1
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Igloopol Dynów 3-0 wo
Czuwaj Przemyśl - Nafta Jasło 3-0
Resovia II - Crasnovia Krasne 1-1



23 czerwca 1991 (niedziela)
1700

Polonia Przemyśl 1-1 JKS Jarosław
Mazur 26 (1-1) Halbina 9
JKS:
Kulpa
Orzechowski
Strawa
Wójcicki
Hajduk
Malik
Zając
R. Makarowski
Halbina
Karpin 44
Romanow (85 Słaby)

[relacja]

Pozostałe mecze:
22 czerwca
Stal II Rzeszów - Polna Przemyśl 0-0
23 czerwca
Spomasz Kańczuga - Izolator Boguchwała 2-1
Brzozovia Brzozów - Unia Nowa Sarzyna 2-3
Igloopol Dynów - Lechia Sędziszów Młp. 2-0
Nafta Jasło - Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0
Crasnovia Krasne - Czuwaj Przemyśl 2-4
Pogoń Leżajsk - Resovia II 3-0



m pkt bz:bs z-r-p
1. JKS Jarosław 30 45 62:26 18-9-3
2. Izolator Boguchwała 30 43 60:29 18-7-5
3. Czuwaj Przemyśl 30 40 50:23 15-10-5
4. Spomasz Kańczuga (b) 30 40 51:27 15-10-5
5. Pogoń Leżajsk (b) 30 38 65:29 15-8-7
6. Polonia Przemyśl 30 34 48:36 13-8-9
7. Unia Nowa Sarzyna 30 32 33:39 11-10-9
8. Nafta Jasło (b) 30 30 37:47 11-8-11
9. Resovia II 30 30 43:37 12-6-12
10. Crasnovia Krasne (b) 30 29 28:32 8-13-9
11. Igloopol Dynów (b) 30 28 46:44 12-4-14
12. Stal II Rzeszów 30 27 34:39 8-11-11
13. Polna Przemyśl 30 27 39:45 9-9-12
14. Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 19 22:59 6-7-17
15. Lechia Sędziszów Małopolski 30 11 20:63 1-9-20
16. Brzozovia Brzozów (b) 30 7 18:81 0-7-23




Baraże o III ligę:
I runda
7 lipca
Spomasz Kańczuga - Gościbia Sułkowice 2-1
10 lipca
Gościbia Sułkowice - Spomasz Kańczuga 1-0

* w II rundzie Gościbia Sułkowice przegrała ze Świtem Krzeszowice


Baraże o pozostanie w klasie regionalnej:
7 lipca
Lechia Sędziszów Młp. - Brzozovia Brzozów 4-0


© czarno-niebiescy.pl