(kwalifikacje do Pucharu Polski 1966/67)

JKS Jarosław 0-1 Bieszczady II Rzeszów
(0-0)

nieznany ?

* mecz zweryfikowano jako walkower (3-0) dla JKS

(...) W trzech wypadkach mecze zweryfikowano v.o. dla LZS Przybyszówki i Waltera za niestawienie się do gry Bieszczadów i rezerwy Stali Rzeszów oraz dla JKS-u, który wprawdzie przegrał z rezerwowym zespołem Bieszczadów Rzeszów, ale okazało się, że wojskowi wystawili do tego spotkania swoją pierwszą jedenastkę, która w tym samym dniu powinna grać w Przybyszówce.

(1-0)

Piłkarze Zenitu Nisko odnieśli kolejny sukces w turnieju o Puchar Polski, zwyciężając na własnym terenie drużynę JKS 2:0 (1:0). Pierwsza bramka padła z samobójczego strzału jednego z jarosławskich obrońców w 32. minucie, a na 2:0 podwyższył w 56. minucie Zych. Beniaminek ligi okręgowej uzyskał awans do finału wojewódzkiego, w którym zmierzy się ze zwycięzcą meczu LZS Przybyszówka - Karpaty Krosno.