STRONA GŁÓWNA 1960/61 LISTA SEZONÓW 1962/63
POWRÓT

1961/62 - runda jesienna
III LIGA (grupa Rzeszów)



20 sierpnia 1961 (niedziela) 1730

JKS Jarosław 2-0 Stal II Rzeszów
Trojniak 32
Chmielowicz 50 (k)
(1-0)
JKS:
Dobrowolski
Skrzypek
Ożyło
Sura
Chmielowicz
Lichończak
W. Kołodziej (Greśkow)
Z. Kołodziej
Bester
Plamitzer
Trojniak
Stal II:
Majcher
Gąsior
Kuźma
Antosz
Dowbecki
Ferenc
Pasierbski
Krajewski
Strzelecki
Hojko
Patycki
Sędziował:
Godzijewicz (Mielec)

[relacja]

Pozostałe mecze:
20 sierpnia
Resovia - Stal II Mielec 1-0
MZKS II Krosno - Polonia Przemyśl 3-1
Stal Stalowa Wola - Górnik Gorlice 4-0
Czuwaj Przemyśl - Unia Sarzyna 5-0
Stal Dębica - Polna Przemyśl 4-2



27 sierpnia 1961 (niedziela)
1700

Stal II Mielec 1-3 JKS Jarosław
Korpalski 70 (0-2) Z. Kołodziej 25
Trojniak 40
nieznany ?
Stal II:
Pytlos
Flaum
Juraszczyk
Bednarz
Lewandowski
    (Korpanty)
Sudoł
Mokrzycki
Korpalski
Płaneta
Vollstudt
Gabrysiak
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Skrzypek
Lichończak
Z. Kołodziej
Bester
Chmielowicz
Plamitzer
Trojniak
Sędziował:
Bajda (Krosno)

* mecz przerwany w 84. minucie i dokończony 11 października

[relacja]

Pozostałe mecze:
26 sierpnia
Polonia Przemyśl - Stal Stalowa Wola 2-2
27 sierpnia
Polna Przemyśl - Resovia 1-3
Unia Sarzyna - Stal Dębica 7-2
Górnik Gorlice - Czuwaj Przemyśl 5-2
Stal II Rzeszów - MZKS II Krosno 2-1



2 września 1961 (sobota)
1700

Resovia 0-3 JKS Jarosław
(0-1) Chmielowicz 34, 83 (k)
Plamitzer 84
Resovia:
Szafrankiewicz
Pomorski (Czyż)
Wilk
Rydz
Lelek
Surmiak
Szczerba
Rozborski
Laszkowski
Warczak
Chwałka
JKS:
Dobrowolski
Skrzypek
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
W. Kołodziej
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Plamitzer
Trojniak
Sędziował:
Kozub (Mielec)

[relacja]

Pozostałe mecze:
2 września
MZKS II Krosno - Stal II Mielec 0-0
Stal Stalowa Wola - Stal II Rzeszów 3-0
Stal Dębica - Górnik Gorlice 0-1
Polna Przemyśl - Unia Sarzyna 3-1
3 września
Czuwaj Przemyśl - Polonia Przemyśl 0-1



17 września 1961 (niedziela)
1630

JKS Jarosław 6-0 MZKS II Krosno
W. Kołodziej 5
Trojniak 45, 46
Plamitzer 48
Chmielowicz 51
Z. Kołodziej 55
(2-0)
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
W. Kołodziej
    (Chmielewski)
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Plamitzer
Trojniak
MZKS II:
Pawełek
Ryba
Gębarowski
Hejnar
Jurczyk
Boruta
Kordyś
Rożniata
Ćwiąkała
Habrat
M. Zajdel (Guzik)
Sędziował:
Dobosz (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
16 września
Stal II Rzeszów - Czuwaj Przemyśl 5-0
17 września
Unia Sarzyna - Resovia 1-1
Górnik Gorlice - Polna Przemyśl 0-1
Polonia Przemyśl - Stal Dębica 3-0
Stal Stalowa Wola - Stal II Mielec 1-1



23 września 1961 (sobota)
1630

Stal Stalowa Wola 1-1 JKS Jarosław
B. Dymowski 14 (1-1) Chmielowicz 43
Stal:
Latawiec
Łukaszczyk
Kwiatkowski (Górski)
Ślimak
Górski
B. Dymowski
J. Dymowski (Leś)
Szewc
Bandasiewicz
Gawacki
Bienias
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura (Skrzypek)
Greśkow
Lichończak
Plamitzer
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Chmielewski
Trojniak
Sędziował:
Porada (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
23 września
Resovia - MZKS II Krosno 1-0
Czuwaj Przemyśl - Stal II Mielec 0-0
24 września
Stal Dębica - Stal II Rzeszów 2-1
Polna Przemyśl - Polonia Przemyśl 2-2
Unia Sarzyna - Górnik Gorlice 9-2 *

* mecz unieważniony i powtórzony 26 listopada



1 października 1961 (niedziela)
1530

JKS Jarosław 2-0 Czuwaj Przemyśl
Greśkow 85
Chmielowicz 90 (k)
(0-0)
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
W. Kołodziej (Skrzypek)
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Plamitzer
Trojniak
Czuwaj:
Błachut
Siwiecki
Zatlonkal 33
Mazur
Gnot
Ekiert 90
Piwowar
Poczesny
Busz
Lewkowicz
Lewandowski
Sędziował:
Stachowicz (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
1 października
Górnik Gorlice - Resovia 3-2
Polonia Przemyśl - Unia Sarzyna 2-0
Stal II Rzeszów - Polna Przemyśl 4-2
Stal II Mielec - Stal Dębica 2-0
MZKS II Krosno - Stal Stalowa Wola 4-5



14 października 1961 (sobota)
1430

Stal Dębica 1-3 JKS Jarosław
Grabowski 42 (1-1) Z. Kołodziej 20
Chmielewski 60
Książek 85 (s)
Stal:
Porzuczek
Panek
Książek
Chybiła
Polner
Błaszkiewicz 90
Czechowicz
Birdzy
Kruk
Czernicki
Grabowski
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
Skrzypek
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Chmielewski
Plamitzer
Sędziował:
Rzepka (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
15 października
Resovia - Stal Stalowa Wola 0-1
Czuwaj Przemyśl - MZKS II Krosno 2-1
Polna Przemyśl - Stal II Mielec 2-1
Unia Sarzyna - Stal II Rzeszów 4-3
Górnik Gorlice - Polonia Przemyśl 3-1



22 października 1961 (niedziela)
1430

JKS Jarosław 3-1 Polna Przemyśl
Chmielowicz 38
Trojniak 68
Z. Kołodziej 75
(1-1) Hull 24
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
Z. Kołodziej (Skrzypek)
W. Kołodziej
Chmielowicz
Chmielewski
Trojniak
Polna:
Madeja (Mazur)
Bik
Patko
Rybiennik
Hutman
Patroś
Śmigielski
Hull
Olejarski
Rudy
Kowalik
Sędziował:
Dudek (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
21 października
Stal II Rzeszów - Górnik Gorlice 5-3
Stal Stalowa Wola - Czuwaj Przemyśl 4-2
22 października
Polonia Przemyśl - Resovia 1-1
Stal II Mielec - Unia Sarzyna 6-1
MZKS II Krosno - Stal Dębica 2-1



29 października 1961 (niedziela)
1400

Unia Sarzyna 1-3 JKS Jarosław
Cupiał 50 (0-3) Chmielowicz 3
W. Kołodziej 33
Z. Kołodziej 40
Unia:
Dziuba (Niecałek)
Samojeden
Cupiał
Dudek
Treska
Makowiecki
Lada
Danys
Szmula (Wojnarowicz)
Zwoliński
Burdzy
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Skrzypek
Lichończak
Greśkow
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Chmielewski
W. Kołodziej
Sędziował:
Żywiec (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
29 października
Resovia - Czuwaj Przemyśl 1-1
Stal Dębica - Stal Stalowa Wola 1-0
Polna Przemyśl - MZKS II Krosno 1-1
Polonia Przemyśl - Stal II Rzeszów 3-0
Górnik Gorlice - Stal II Mielec 1-1



5 listopada 1961 (niedziela)
1400

JKS Jarosław 0-0 Górnik Gorlice
(0-0)
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
W. Kołodziej
Z. Kołodziej
Chmielowicz
Chmielewski
F. Skrzypek
    (M. Skrzypek)
Górnik:
Haluch
Furmanek
Kumorkiewicz II
Wierzbicki
Skiba
Krzysztofik
Trojanowicz
Latasiewicz
Kutyś
Ćwiertniewicz
M. Kumorkiewicz
Sędziował:
Porada (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
4 listopada
Stal II Rzeszów - Resovia 2-0
Stal Stalowa Wola - Polna Przemyśl 5-0
5 listopada
Stal II Mielec - Polonia Przemyśl 2-3
MZKS II Krosno - Unia Sarzyna 1-0
Stal Stalowa Wola - Polna Przemyśl 5-0
Czuwaj Przemyśl - Stal Dębica 3-2



12 listopada 1961 (niedziela)
1130

Polonia Przemyśl 2-1 JKS Jarosław
Kuropiej 18
Krajewski 25
(2-1) Chmielowicz 16
Polonia:
Szczurowski
Sawka
Truniarz
Klocko
Iwanow
Wydra
Kuropiej
Piechnik
Kawiak
Krajewski
Miśkiewicz
JKS:
Dobrowolski
Bartłomowicz
Ożyło
Sura
Greśkow
Lichończak
Z. Kołodziej
W. Kołodziej
Chmielowicz
Chmielewski
M. Skrzypek
    (F. Skrzypek)
Sędziował:
Hałoń (Rzeszów)

[relacja]

Pozostałe mecze:
12 listopada
Resovia - Stal Dębica 3-2
Stal II Rzeszów - Stal II Mielec 3-1
Polna Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 2-0
Unia Sarzyna - Stal Stalowa Wola 1-3
Górnik Gorlice - MZKS II Krosno 3-1
26 listopada
Unia Sarzyna - Górnik Gorlice 2-2



m pkt bz:bs z-r-p
1. JKS Jarosław 11 18 27:7 8-2-1
2. Stal Stalowa Wola 11 17 29:12 7-3-1
3. Polonia Przemyśl 11 15 21:14 6-3-2
4. Górnik Gorlice 11 13 21:19 5-3-3
5. Stal II Rzeszów (b) 11 12 25:21 6-0-5
6. Resovia 11 11 13:15 4-3-4
7. Polna Przemyśl (b) 11 10 17:24 4-2-5
8. Stal II Mielec 11 8 15:15 2-4-5
9. Czuwaj Przemyśl 11 8 15:23 3-2-6
10. MZKS II Krosno 11 8 14:22 3-2-6
11. Stal Dębica 11 6 15:27 3-0-8
12. Unia Sarzyna 11 6 18:31 2-2-7


© czarno-niebiescy.pl