Streit 58'
Mielnicki 86' (k)
(0-1) Piotrowski 43'
Wojtak 48'

W mistrzowskim spotkaniu klasy A przemyskiego podokręgu Związkowiec pokonał Ogniwo z Niska. Goście zagrali dobrze w polu, jednak brak im było wykończenia oraz kondycji. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Piotrowski zdobywa prowadzenie dla Ogniwa.

W drugiej połowie już w 3. minucie Wojtak strzela drugą bramkę dla Ogniwa. Od tej chwili przewagę mają gospodarze, a w 8. minucie Bilik zdobywa pierwszą bramkę. W 13. minucie Streit zdobywa wyrównanie. Gospodarze dalej przeważają i na 4 minuty przed końcem meczu Mielnicki z karnego ustalił wynik dnia.
Nowiny Rzeszowskie (17.04.1950)

*************************
Piłkarze A-klasowi podokręgu przemyskiego wystartowali do wiosennej rundy. W Jarosławiu JKS Związkowiec pokonał Ogniwo Nisko 3:2 (0:1). Bramki dla JKS zdobyli: Bilik, Streit i Mielnicki, dla pokonanych środkowy napastnik i lewy łącznik. Sędziował Maruszyn.

Limowski 46' (0-0)

Rozegrany w dniu wczorajszym mecz o mistrzostwo klasy "A" przemyskiego podokręgu przyniósł niespodziewane zwycięstwo Kolejarza. Kolejarz był lepszy od Związkowca we wszystkich liniach. Szczególnie dobrze wypadł atak, w którym najlepiej zagrali Drewnik i na obronie Poczekajło.

Zawodników tych cechuje dobra technika i szybkość. Cały atak Kolejarza szybkimi podaniami zbliżał się do bramki Związkowca i decydował się szybko na strzały, któremu dzielny opór stawiał stojący w bramce Michno. U Związkowca bezwzględnie najlepszym zawodnikiem byli Streit i Brygider.

Pierwsza minuta drugiej połowy przynosi jedyną bramkę zdobytą przez Limowskiego, który wykorzystał błąd obrony, zdobywając prowadzenie. Cała druga połowa należy do Kolejarza, jedynie pod koniec Związkowiec zrobił kilka wypadów na bramkę, jednak nie wykorzystał ich strzałowo.
Nowiny Rzeszowskie (24.04.1950)

Druga niedziela wiosennej rundy piłkarskich mistrzostw klasy A podokręgu przemyskiego przyniosła JKS Związkowcowi zasłużoną porażkę 0:1 (0:0) w Jarosławiu z miejscowym, zupełnie zresztą słabo grającym, Kolejarzem. Zawody stały na bardzo niskim poziomie technicznym. W grze nie widać było kombinacji zespołowej, ani tempa, pewne przebłyski dobrego i celowego podawania wykazywał Kolejarz, natomiast obu napadom brakło dyspozycji strzałowej.

W pierwszej połowie gry przewaga JKS, następnie Kolejarza. Bramkę strzelił w 1. minucie drugiej połowy Chmielowski. Sędziował Sikora.

nieznany 82'

Rozegrany na stadionie WFiPW w Jarosławiu mecz piłki nożnej o mistrzostwo klasy A podokręgu przemyskiego zakończył się wynikiem remisowym. W pierwszej połowie gry zaznaczyła się przewaga gospodarzy, którzy jednak nie umieli wykorzystać swej przewagi.

W drugiej połowie gry do głosu dochodzą goście, zagrażając raz po raz bramce Związkowca. W 37. minucie gry prawy łącznik Gwardii dalekim strzałem zdobywa prowadzenie dla swych barw. Nie bez winy był tu bramkarz Związkowca Michno. Pod koniec gry, z pięknie bitego rogu, zdobywa bramkę wyrównującą dla Związkowca Słobodzian. W drużynie Gwardii wyróżnili się: Winiarz i prawy łącznik, w drużynie Związkowca zdobywcy bramek: Słobodzian i Lubos oraz Bartłomowicz i Gnes na pomocy.

nieznany ?' (s)

Rozegrane w niedzielę zawody o mistrzostwo klasy A pomiędzy Związkowcem Przeworsk a JKS Związkowcem Jarosław zakończyły się w pełni zasłużonym zwycięstwem jarosławian. Do przerwy gra wyrównana, po przerwie Związkowiec Jarosław nie schodzi z połowy przeciwnika i jedynie doskonała gra bramkarza Cukrowni uratowała drużynę od sromotnej i wysokocyfrowej klęski. Bramki zdobyli: 2 Turczynowski i 1 Streit. Dla Cukrowni samobójcza. W drużynie JKS "Związkowiec" wyróżnił się Słobodzian, Bartłomowicz, Gnes i Turczynowski, w drużynie Cukrowni bramkarz Wizerkaniuk i Wacek. (...)
Nowiny Rzeszowskie (24.05.1950)

W rozgrywkach piłkarskich klasy A podokręgu przemyskiego Stal ze Stalowej Woli zwycięstwem nad Gwardią Lubaczów 1:0 zapewniła sobie mistrzostwo, bowiem najgroźniejszy jej konkurent do tytułu, Kolejarz Jarosław, przegrał z Ogniwem w Nisku 0:1. Związkowiec Jarosław pokonał Cukrownię z Przeworska 3:1 (1:0). Bramki zdobyli: Turczynowski 2 i Streit, dla Cukrowni - samobójcza.

(1-0)

W niedzielę rozegrane zostały trzy ostatnie mecze piłkarskie wiosennej rundy mistrzostw klasy A podokręgu przemyskiego. W Stalowej Woli zawody tamtejszej Stali z JKS Związkowcem skończyły się wygraną Stali 2:0 (1:0), w Nisku Unia (były Związkowiec Cukrownia) z Przeworska zwyciężyła wysoko Ogniwo (Nisko) 6:2. W Jarosławiu Kolejarz pokonał Gwardię Lubaczów 3:0 (0:0).