STRONA GŁÓWNA KLUB STADION HISTORIA
DRUŻYNA TERMINARZ TABELA O STRONIE

O stronie

Strona poświęcona jest najstarszemu klubowi sportowemu w Jarosławiu, a w szczególności jego historii. Klubu, w którym dziś działają jedynie drużyny piłkarskie, ale w którym przez dekady funkcjonowało wiele różnych sekcji.

Aktualnie na stronie znaleźć można informacje na temat sekcji piłki nożnej - wyniki około 2000 meczów, w wielu przypadkach uzupełnione również o relacje prasowe, składy drużyn oraz strzelców bramek.

Obecnie trwają także prace nad sekcją piłki ręcznej kobiet, odnoszącej w przeszłości największe sukcesy w historii klubu. I choć obecnie piłkarze i szczypiornistki funkcjonują jako oddzielne podmioty, to wspólna przeszłość oraz tradycja nakazują traktować je z równie dużą atencją, jako drużyny wiodące pod względem zainteresowania na sportowej mapie naszego miasta.

Docelowo na stronie znajdą się również dane na temat innych dyscyplin, uprawianych w przeszłości w klubie. Przede wszystkim cieszące się niegdyś ogromną popularnością: boks i hokej na lodzie. Zebranie wszystkich materiałów wymaga jednak ogromnego nakładu pracy oraz czasu.


© czarno-niebiescy.pl