STRONA GŁÓWNA

23 lutego 2024

Trzecioligowiec mocniejszy

W swoim kolejnym meczu sparingowym JKS Jarosław uległ trzecioligowej Wiązownicy 0-3.

Na stadionie w Wiązownicy zasłużone zwycięstwo odnieśli wyżej notowani gospodarze. Prowadzenie mogli oni objąć w 21. minucie, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Rezultat otworzył za to dziewięć minut później Sebastian Rak.

Chwilę później świetną okazję do wyrównania miał Krzysztof Pietluch, jednak rywali uratowała poprzeczka. Z kolei po drugiej stronie boiska w słupek przymierzył Arkadiusz Kasia.

Ten ostatni zawodnik podwyższył prowadzenie miejscowych na początku drugiej połowy. Rezultat ustalił natomiast 16-letni Piotr Mazur.

Jarosławianie wystąpili w Wiązownicy bez większości młodzieżowców, którzy w piątek wyjechali do Mielca na mistrzostwa Polski do lat 19 w futsalu. W składzie jarosławskiej drużyny testowany był natomiast ofensywny pomocnik.

Dla czarno-niebieskich był to przedostatni sparing przed zbliżającą się rundą wiosenną. W przyszłą sobotę naszych piłkarzy czeka jeszcze pojedynek z Wisełką Siennów.