STRONA GŁÓWNA

14 lutego 2024

Sanoczanie górą w sparingu

Przenikliwy chłód towarzyszył piłkarzom JKS, którzy w środowy wieczór rozegrali kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną. W świetle jupiterów ulegli oni 1-2 swojemu sąsiadowi z IV-ligowej tabeli - Stali Sanok.

Sanoczanie, testujący w swoich szeregach dwóch piłkarzy, okazali się dla jarosławian bardzo wymagającym przeciwnikiem. W pierwszej połowie objęli prowadzenie w 34. minucie, gdy Miłosza Lisowskiego w pojedynku jeden na jeden pokonał Miłosz Gierczak. Kilka minut później do wyrównania precyzyjnym strzałem w długi róg doprowadził jednak Oliwier Pilch.

Po zmianie stron goście wypracowali sobie kilka bramkowych okazji, z których jedną - po uderzeniu jednego z graczy testowanych - zamienili na zwycięskiego gola.

Z podstawowego składu gospodarzy zabrakło jedynie Maksyma Guridowa, któremu występ uniemożliwiły sprawy osobiste.