STRONA GŁÓWNA

10 lutego 2024

JKS minimalnie lepszy od Skołoszowa

W sobotę jarosławscy piłkarze rozegrali szósty w zimowym okresie przygotowawczym mecz sparingowy. Na Stadionie im. Mieczysława Haspla pokonali 2-1 LKS Skołoszów.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie. Już w 9. minucie z podania Oliwiera Pilcha skorzystał Rafał Dusiło. Mimo optycznej przewagi, kolejne sytuacje bramkowe nadarzyły się dopiero w końcówce pierwszej odsłony. Najlepszej nie wykorzystał Alan Nowogrodzki.

Po przerwie okazje do podwyższenia rezultatu mieli jeszcze Eryk Sęk (w 59. minucie w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki) oraz Aleks Kopcio (w 68. minucie, lobując bramkarza gości, trafił w słupek). Zemściło się to w 72. minucie, gdy błąd Pawła Bartnika wykorzystał Hubert Świecarz, który pokonał dobrze spisującego się w drugiej odsłonie Mateusza Szczepańskiego. Pięć minut później zwycięską bramkę dla jarosławian zdobył jednak strzałem głową Kamil Pajda.