STRONA GŁÓWNA

7 lutego 2024

Remis z Tomasovią

W rozegranym w środowe popołudnie meczu sparingowym JKS zremisował z Tomasovią Tomaszów Lubelski 2-2.

Pierwsza połowa pojedynku z przedstawicielem IV ligi lubelskiej, z którym jarosławianie mierzyli się ostatnio latem, przegrywając wówczas 0-1, należała do gospodarzy. Uzyskali oni w niej dwubramkowe prowadzenie. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Pindaka celnym strzałem głową popisał się Grzegorz Baran, a kilka minut później stratę rywali i złe ustawienie bramkarza wykorzystał Patryk Pakuła.

Druga odsłona rozpoczęła się od samobójczego trafienia Miłosza Lisowskiego, który w kuriozalny sposób skierował futbolówkę z kilku metrów do własnej bramki... Dążący do wyrównania goście dopięli swego w samej końcówce spotkania, gdy celnym strzałem przy słupku popisał się Damian Szuta.

Kolejny mecz kontrolny JKS rozegra już w sobotę. Jego przeciwnikiem będzie LKS Skołoszów.