STRONA GŁÓWNA

31 stycznia 2024

JKS lepszy od Startu

W środowe popołudnie jarosławscy piłkarze rozegrali kolejny mecz kontrolny. Na stadionie przy ulicy Piekarskiej pokonali 5-2 Start Lisie Jamy.

Gospodarze losy tego sparingu rostrzygnęli praktycznie w pierwszej połowie. Prowadzenie uzyskali już w 7. minucie po trafieniu Mateusza Dubaja, a kolejne dwie bramki zdobyli po strzałach głową obrońców - wracającego po kontuzji Maksymiliana Szakiela oraz Jana Maca. Najefektowniejszy był jednak gol na 4-0, zdobyty przez Jakuba Chrupcałę.

Po zmianie stron w szeregach jarosławian tradycyjnie pojawiło się kilku juniorów. Na szybką bramkę Rafała Dusiły rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami byłego gracza JKS-u - Igora Maliarenki.

Kolejny sparing czarno-niebiescy rozegrają w sobotę o godzinie 12.30, a ich przeciwnikiem będzie Izolator Boguchwała. Z kolei wieczorem (o 19.30) zmierzą się z Tech-Projectem II Jarosław w ostatnim meczu III ligi futsalu.