STRONA GŁÓWNA

26 lipca 2023

Dwucyfrówka w Wólce Pełkińskiej

W trzecim letnim meczu sparingowym JKS pokonał spadkowicza z IV ligi, Wólczankę Wólka Pełkińska, 11-1.

Jarosławianie odnieśli rekordowo wysokie zwycięstwo, choć w pierwszej połowie spotkania, które rozgrywane było w wyjątkowo ulewnym deszczu, padł tylko jeden gol. W 4. minucie spotkania prowadzenie dla czarno-niebieskich uzyskał Sebastian Sobolewski.

Grad goli padł po przerwie. Najpierw dwa trafienia zaliczył Alan Nowogrodzki, a wkrótce potem worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Ostatecznie podopieczni trenera Grzegorza Barana zdobyli ich jedenaście, tracąc tylko jedną.

Kolejny pojedynek kontrolny jarosławianie rozegrają w sobotę. Ich rywalem będzie beniaminek IV ligi - Pogoń-Sokół Lubaczów.