STRONA GŁÓWNA

22 lipca 2023

Nieskuteczny JKS


fot. Michał Łabuś

W rozegranym dziś w Tomaszowie Lubelskim meczu sparingowym JKS przegrał 0-1 z Tomasovią.

W swoim drugim spotkaniu kontrolnym, w którym rywalem jarosławian był wicemistrz IV ligi lubelskiej, czarno-niebiescy zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Niestety, mimo dużego zaangażowania, chwilami nawet wyraźnej przewagi i wypracowaniu sobie sporej liczby sytuacji bramkowych, zeszli z boiska pokonani.

W pierwszej połowie najbliżej zdobycia gola był Sebastian Sobolewski, który w 28. minucie trafił w poprzeczkę, a także jeden z dwóch testowanych zawodników ofensywnych, który przegrał pojedynek z bramkarzem Tomasovii. Z kolei po przerwie, gdy na placu gry znajdowali się głównie juniorzy, świetnych okazji nie potrafili wykorzystać: Alan Nowogrodzki, Patryk Pakuła i Eryk Sęk.

Gospodarze, którzy od czasu do czasu także starali się zagrozić bramce strzeżonej najpierw przez Maksyma Guridowa, a następnie Miłosza Lisowskiego, decydujący cios zadali w 76. minucie. Z zamieszania powstałego w środku pola prostopadłe podanie trafiło do Artura Lisa, który wygrał pojedynek z rezerwowym bramkarzem JKS.

Kolejny sparing podopieczni trenera Grzegorza Barana rozegrają w środę w Wólce Pełkińskiej z miejscową Wólczanką. Początek tego meczu o godzinie 18.00.22 lipca 2023 (sobota) 1100

Tomasovia Tomaszów 1-0 JKS Jarosław
Lis 76' 1-0JKS:
Maksym Guridow
Oliwier Kruczkiewicz
Maksymilian Szakiel
Grzegorz Baran
Oliwier Pilch
Sebastian Sobolewski
Adrian Brodowicz
Mateusz Dubaj
zawodnik testowany
Piotr Pindak
zawodnik testowany
oraz
Miłosz Lisowski
Andrij Makarenko
Miłosz Argasiński
Kamil Pajda
Albert Drapała
Eryk Sęk
Dawid Budniak
Patryk Pakuła
Eryk Studziński
Aleks Kopcio
Alan Nowogrodzki 

 
© czarno-niebiescy.pl