STRONA GŁÓWNA

19 lipca 2023

Jarosławianie przegrali z trzecioligowcem


fot. Michał Łabuś

W swoim pierwszym letnim meczu kontrolnym, który rozegrany został dziś w Sieniawie, JKS przegrał z III-ligowym Sokołem 0-3.

Jarosławianie, którzy w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, przystąpili do dzisiejszego spotkania w mocno odmienionym składzie w porównaniu do tego, który reprezentował klub w ostatniej rundzie. Z wiosennej kadry wystąpili dziś: Maksym Guridow, Sebastian Sobolewski, Maksymilian Szakiel, Grzegorz Baran, Jakub Chrupcała, Patryk Pakuła, Mateusz Dubaj, Piotr Pindak oraz Alan Nowogrodzki.

Na boisku pojawiło się kilka znanych jarosławskim kibicom twarzy. W pierwszej połowie zagrali: Paweł Bartnik (ostatnio Pogoń Leżajsk) oraz Oliwier Pilch (wypożyczony wiosną do Wiślanki Grabie), zaś po przerwie pojawili się: Adrian Brodowicz (LKS Skołoszów) i Aleks Kopcio (Hetman Laszki). Skład uzupełnili juniorzy.

Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia gospodarzy, którzy już w 5. minucie trafili do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mimo szybko straconego gola, jarosławianie prezentowali się na tle bardziej doświadczonych rywali obiecująco, lecz pod bramką przeciwnika brakowało im siły rażenia. W drugiej połowie sieniawianie wykorzystali błędy jarosławskiej młodzieży, pieczętując swoje zwycięstwo.

Kolejny sparing JKS rozegra w najbliższą sobotę, a jego przeciwnikiem będzie Tomasovia Tomaszów Lubelski. Mecz rozegrany zostanie w Tomaszowie o godzinie 11.00.19 lipca 2023 (środa) 1800

Sokół Sieniawa 3-0 JKS Jarosław
testowany 5' 1-0
testowany 65' 2-0
Wawryszczuk 87' 3-0

JKS:
Maksym Guridow
Paweł Bartnik
Sebastian Sobolewski
Maksymilian Szakiel
Oliwier Pilch
Grzegorz Baran
Jakub Chrupcała
Patryk Pakuła
Mateusz Dubaj
Piotr Pindak
Alan Nowogrodzki
oraz
Miłosz Lisowski
Miłosz Argasiński
Oliwier Kruczkiewicz
Andrij Makarenko
Kamil Pajda
Michał Gida
Adrian Brodowicz
Eryk Sęk
Albert Drapała
Aleks Kopcio
Tymoteusz Halwa
Miłosz Litwin
Eryk Studziński 

 
© czarno-niebiescy.pl