STRONA GŁÓWNA

22 listopada 2021

Futsalowa inauguracja

W niedzielny wieczór JKS rozpoczął rozgrywki III ligi futsalu od zwycięstwa 6:5 nad ekipą Sport-Południe Łańcut.

Inauguracyjny występ czarno-niebieskich przez niemal całe 40 minut obfitował w wymianę ciosów. Już po niespełna dwóch minutach gry wynik otworzył Jarosław Aksamit, ale rywale bardzo szybko odpowiedzieli.

W 10. minucie łańcucianie po raz pierwszy wyszli na prowadzenie, lecz wkrótce dwie bramki w odstępie zaledwie 60 sekund zdobył Michel Cárdenas, wykorzystując najpierw błąd bramkarza, a następnie dogranie z rzutu rożnego. Wprawdzie wyrównanie znów padło równie ekspresowo, ale jarosławianie jeszcze przed przerwą odzyskali prowadzenie.

Po przerwie, mimo okazji z obu stron, wynik długo nie ulegał zmianie. Dominika Lisa w końcu pokonał jednak Piotr Balawender, kompletując w ten sposób hat-tricka. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. Na trzy i pół minuty przed końcową syreną podanie Aleksa Kopcio na zwycięską bramkę zamienił Jakub Chrupcała.