STRONA GŁÓWNA

30 lipca 2021

Sparing na piątkę

W swoim kolejnym meczu sparingowym piłkarze JKS pokonali 5:0 Piasta Tuczempy.

Piątkowy pojedynek był jednostronnym widowiskiem. Jarosławianie objęli prowadzenie już w 8. minucie, kiedy to wynik spotkania otworzył Kamil Bała. Jeszcze w pierwszej połowie rezultat podwyższył Paweł Hass, który wzmocni atak czarno-niebieskich w zbliżającym się sezonie.

W drugiej połowie gospodarze dołożyli trzy kolejne trafienia. Najefektowniejszym popisał się Albert Krzyczkowski, który zaskoczył golkipera Piasta uderzeniem z ostrego kąta w górny róg bramki.

Jarosławianie zrewanżowali się ekipie z Tuczemp za wiosenną porażkę w lidze (1:3). Kolejny mecz kontrolny podopieczni trenera Arkadiusza Barana rozegrają w następną sobotę (7 sierpnia) w Arłamowie. Ich przeciwnikiem będzie beniaminek IV ligi: Bieszczady-Arłamów Ustrzyki Dolne.