STRONA GŁÓWNA

30 stycznia 2021

Porażka z Koroną

Piłkarze JKS mają za sobą pierwszy zimowy sparing. W sobotę przegrali 1:3 z rzeszowską Koroną.

Lider i główny faworyt IV ligi błyskawicznie, po zaledwie trzech minutach gry, objął prowadzenie, lecz szybko stracony gol nie zdeprymował czarno-niebieskich. Do remisu z rzutu karnego doprowadził Paweł Bartnik. Rzeszowianie jeszcze przed przerwą odzyskali przewagę, zaś w drugiej połowie dołożyli trzecią bramkę.

Oprócz Bartłomieja Raby, który przeprowadził się do Wielkopolski, w jarosławskim zespole zabrakło: Pawła Oziębły (trenuje z trzecioligowym Sokołem Sieniawa) oraz Jakuba Borowskiego, który wrócił na Śląsk. Pojawiło się natomiast dwóch graczy testowanych oraz dwóch nowych juniorów. Z różnych powodów (choroby, sprawy zawodowe) nie zagrali z kolei: Marek Soczek, Adrian Brodowicz i Albert Krzyczkowski.